Uluslararası taşımacılık ve dış ticaret konusunda profesyonel ve uzman kadrosuyla 8 Yıldır 170 araçlık filomuzla İran’da hizmet vermekte olan  firmamız, 2012’den itibaren müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, Türkiyede’de  hizmet vermeye başlamıştır.

Personelimizin Çoğu yüksek tahsile sahip olup üst düzey ve orta düzey yöneticilik belgelerine sahiptir. Gerek taşıma sektörü gerekse ithalat – ihracat ve gümrük mevzuatında uzman kişilerdir. Günün 24 saati hizmet verebilmek ve bilgilendirmek için mobil telefonlarla da bilgi akışını sağlayabilmektedirler. Ogün bugündür taşıma sektörünün bir ülkenin ihracat ve ithalatının kalbi olduğunu biliyor, bize teslim edilen malı yerine zamanında ulaştırmak görevimizdir. Bu nedenle hiç müşteri kaybetmedik. Müşterilerimize hizmetin mükemmelini sunmak için taşıma yaptığımız ülkeler ve transit geçilen yerlerde irtibat bürolarımız vardır. Taşıdığımız emtanın yerini istense de istenmese de bilgi vermeyi vazife sayıyoruz. Çünkü rahat ve huzurunuzun bize güveninize bağlı olduğunu biliyoruz. Dış pazarlarda mal alıp, satmanın çok sıkıntılı olduğunu bilerek, sizler yalnız pazarlamayı düşünmelisiniz diyoruz. Nakliye bizim işimiz. ( yalansız, dürüstçe, helalinden, temiz kazanç) hatamız olursa uyarın, daha başarılı olalım. Teşekkürü de ihmal etmeyin sevinelim. Resmi olmayan kanun dışı faturasız, gümrüksüz yurt dışı taşıma gerçekleştirilmemektedir.Deneyin, kazanın, biz de sizi kazanalım

MİSYONUMUZ; Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik işortaklıklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe uluslararası marka olmak.Yurtiçi ve yurtdışı nakliye ve depolama hizmetleri konusunda kurumsal yapımız; iş ahlakımız; sorumluluk bilincimiz; istikrarlı çalışmalarımız ile siz müşterilerimizin beklentilerinden fazlasını gerçekleştirerek sektöre ve topluma örnek kurum ve kuruluş olarak sektörde kurumsal nakliye bilinci yaratmak, rekabetçiliği arttırmak.

VİZYONUMUZ; Uluslararası arenada lojistik alanda öncü bir firma ve marka olarak ‘komple çözüm’ hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirmek.Nakliye ve depolama hizmetleri konusunda çalışanlarımıza gerekli önemi vererek; her geçen gün artarak devam edecek istikrarlı hizmet kalitemiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

warehouse-dock-doors-exterior-5-copytirsan-treylerden-tu-74bde10a30349e0e43ac-copy